Titles you rated
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
127 HoursRated ★ 2.0
SearchingRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 1.0
Midnight RunnersRated ★ 1.5
The MimicRated ★ 0.5
FlippedRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 1.0
Hello GhostRated ★ 1.5
The Sound of MusicRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 2.0
The TowerRated ★ 1.5
My Annoying BrotherRated ★ 1.0
The Little PrinceRated ★ 2.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 2.0
Into the StormRated ★ 2.0
Scandal MakersRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0