Titles you rated
- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 2.0
My Fair LadyRated ★ 0.5
Princess HoursRated ★ 1.0
Sgt. FrogRated ★ 2.0
Fruits BasketRated ★ 2.5
Likeable or NotRated ★ 1.5
Slayers RevolutionRated ★ 2.5
49 DaysRated ★ 0.5
The Last Scandal of My LifeRated ★ 2.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 2.5
Ghost StoriesRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 2.0
Yong PalRated ★ 1.0
Witch's RomanceRated ★ 2.0- Searching for the Full MoonRated ★ 3.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 1.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.5
Emergency CoupleRated ★ 1.5
City HunterRated ★ 1.0
High School King of SavvyRated ★ 2.0