Titles you rated
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.0
HappyendRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 4.0
The Room Next DoorRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5- SABAKANRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0