Titles you rated
Killer ToonRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
BlindRated ★ 2.5
DerangedRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0