Movies
Ratings
300
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
The MasterRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The Third MurderRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
The TranslatorsRated ★ 4.0