Series
Ratings
58
UnnaturalRated ★ 4.5
Odd TaxiRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
First LoveRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5- K-ON!Rated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- My Little MonsterRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Yowamushi PedalRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Soundtrack #1Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0