Movies
Ratings
406- The Love of TrumanRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
What Women WantRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
The ContactRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
Art Museum by the ZooRated ★ 3.0
Two CopsRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 5.0