Series
Ratings
22
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
How to Get Away with MurderRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5- Orphan BlackRated ★ 3.5
Orphan BlackRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
How to Get Away with MurderRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 2.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Man from the EquatorRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
MemoryRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Fabulous BoysRated ★ 4.5