Series
Ratings
269- Burn! Top StrikerRated ★ 4.0
- Holy LandRated ★ 4.5
- Love and AmbitionRated ★ 4.5
- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 4.0
- Run HanyRated ★ 3.5
- 勇者警察ジェイデッカーRated ★ 5.0
- Wonderful LifeRated ★ 2.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0- The Brave Fighter of Legend Da-GarnRated ★ 3.5
- Invincible Parachute AgentRated ★ 3.0
Sgt. FrogRated ★ 3.5
Ranma 1/2Rated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 3.5
RobberRated ★ 4.0- 유희왕 1기Rated ★ 4.5
- The Flying SuperboardRated ★ 3.5
Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.0
Vector Men : Warrior Earth Season 2Rated ★ 4.0- Vector Men : Warrior Earth Season 1Rated ★ 4.5
- Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 3.5