Movies
Ratings
515
MaudieRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 2.0
WonderRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
You Ain't Seen Nothin' YetRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
Lupin the Third: The Castle of CagliostroRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 4.5
As OneRated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 1.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
HeroRated ★ 4.0
Things to ComeRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0