Titles you rated
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
The Aide: People Make The World Go Round Season 2Rated ★ 4.0
Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.0- Phantom SingerRated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.5
NarcosRated ★ 4.5
Familiar WifeRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Kang's KitchenRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5