Titles you rated
SKY CastleRated ★ 4.5- Fork you Boss Season 1Rated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
The Outstanding WomanRated ★ 3.5