Titles you rated
Love and LiesRated ★ 1.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5- Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 3.5
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 2.5
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0