Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.0- The CureRated ★ 4.5
 
FlippedRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.0
The Last BlossomRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
SanctumRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
The WaveRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.5