Titles you rated
Death NoteRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
SawRated ★ 0.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 3.5