Movies
Ratings
82
La La LandRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
Final PortraitRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 3.0
Hotel RwandaRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0