Movies
Ratings
109
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
FocusRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0