Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5- NoiseRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5- VirusRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The PactRated ★ 1.0
Swing GirlsRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Us and ThemRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 5.0- PilotRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
WickedRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 5.0