Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0