Titles you rated
Breaking BadRated ★ 4.0
CassandraRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5
Uncle SamshikRated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
SherlockRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0