Titles you rated
Deuce Bigalow: Male GigoloRated ★ 2.5
The Naked Gun 2 1/2: The Smell of FearRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.0
UnbreakableRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 3.5
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 3.5
The FounderRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Project ARated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0- Dr. Wai in the Scriptures with No WordsRated ★ 3.0
EraserRated ★ 3.0
Kiss of the DragonRated ★ 2.5
Crank: High VoltageRated ★ 2.0
A Time to KillRated ★ 4.0
Premium RushRated ★ 3.0
Broken ArrowRated ★ 3.0
S.W.A.T.Rated ★ 3.5
DrivenRated ★ 3.5
Proof of LifeRated ★ 3.0