Movies
Ratings
83
The Maze RunnerRated ★ 2.0
InsurgentRated ★ 4.0
EntrapmentRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
LeonRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 5.0
GravityRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.0