Titles you rated
RatatouilleRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
A Lot Like LoveRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.5