Titles you rated
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5- Three FriendsRated ★ 4.5
- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
RomanceRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0- 나루토 5기Rated ★ 4.0
Dining TogetherRated ★ 1.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
- Where Is My Friend's HomeRated ★ 4.0