Movies
Ratings
307
Perfect BlueRated ★ 3.5
CodaRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.0
1st KissRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 1.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
AkiraRated ★ 2.0
WickedRated ★ 4.5
The Colors WithinRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 2.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0