Series
Ratings
21
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 3.0- Incomplete LifeRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
Wild RomanceRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0