Titles you rated
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Arpeggio of Blue Steel -Ars Nova DC-Rated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
FlippedRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
RinguRated ★ 3.5
Re-AnimatorRated ★ 2.5
The Lego Batman MovieRated ★ 3.5
CoherenceRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
Ghost in the ShellRated ★ 2.5
CarnageRated ★ 4.0
I WishRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
SplitRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0