Series
Ratings
23
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
RememberRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5