Series
Ratings
35
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
GiantRated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0