Titles you rated
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0
Prison Break Season 3Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
RememberRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0