Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- Oh! Mikey!Rated ★ 4.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 3.0
Moon KnightRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
The Book of Boba FettRated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0