Movies
Ratings
30
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0
My BoyRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.5