Movies
Ratings
17
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
GravityRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 2.5
The Day After TomorrowRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.5