Titles you rated
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 1.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 2.0
Star TrekRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 2.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.5
The Bourne UltimatumRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0