Series
Ratings
36
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Tears of the DragonRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
LostRated ★ 2.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5