Series
Ratings
128
Gu Family BookRated ★ 2.5
Hur JunRated ★ 1.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 2.0
Ruby RingRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
Five FingersRated ★ 3.5
Hotel KingRated ★ 3.5
Queen's FlowerRated ★ 2.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 1.0
EntertainerRated ★ 2.0
The King of DramasRated ★ 4.0
Hogu's LoveRated ★ 2.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Bring It On, GhostRated ★ 0.5
A Hundred Year LegacyRated ★ 4.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 4.0
Ohlala CoupleRated ★ 3.0
AssemblyRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5