Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The Last EmpressRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
The Crowned ClownRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 5.0
Hymn of DeathRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 2.5
Winter SonataRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Be ArrogantRated ★ 2.5
Uncontrollably FondRated ★ 1.5
PunchRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 5.0