Titles you rated
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5- おせんRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 3.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 1.5
Reply 1997Rated ★ 4.5- GokusenRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0