Movies
Ratings
635
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Forbidden DreamRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
Wonder Woman 1984Rated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5
Tune in for LoveRated ★ 2.0
I, TonyaRated ★ 3.0
HolidayRated ★ 2.0
FriendRated ★ 2.0
Thor: RagnarokRated ★ 2.5
My Name Is KIM Bok-DongRated ★ 2.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Cold WarRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0