Series
Ratings
49
Because This Is My First LifeRated ★ 2.5
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 3.0
BroadchurchRated ★ 3.5
BroadchurchRated ★ 4.0
Man from the EquatorRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 2.5
TakenRated ★ 2.0- GunbusterRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
AssemblyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5