Series
Ratings
20
The BoysRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Berserk Season 2Rated ★ 3.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 2.0
Star Trek: Discovery Season 1Rated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 2.0
Van HelsingRated ★ 2.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 2.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 2.5
Altered CarbonRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 2.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 2.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
LostRated ★ 4.0