Series
Ratings
27
Bridal MaskRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Bring It On, GhostRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
HealerRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 5.0