Titles you rated
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.5
Jingle All the WayRated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Primitive WarRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
WeaponsRated ★ 3.0
Adaptation.Rated ★ 3.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 0.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
V/H/S/BeyondRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
Bring Her BackRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Predator: Killer of KillersRated ★ 3.5