Titles you rated
Smiling Friends Season 2Rated ★ 3.5
Smiling FriendsRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 3.5
Invincible Season 3Rated ★ 4.0
Prehistoric Planet Season 2Rated ★ 4.5
Twilight of the GodsRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
The Boys Season 4Rated ★ 3.5
The iDOLM@STER Shiny ColorsRated ★ 2.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Girls Band CryRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Rick and Morty Season 7Rated ★ 3.5
GAMERA -Rebirth-Rated ★ 3.5- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 2.0