Titles you rated
Laplace's WitchRated ★ 1.5
MicrohabitatRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Bad GeniusRated ★ 3.5
FluRated ★ 2.0
Initiation LoveRated ★ 3.0
Teen BrideRated ★ 2.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
The Promised LandRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 2.5
House of HummingbirdRated ★ 3.5
12 Feet DeepRated ★ 1.0
MindscapeRated ★ 1.5
White ChicksRated ★ 2.0
47 Meters DownRated ★ 2.0
Color Me TrueRated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 3.0
My Teacher, My LoveRated ★ 2.5
My TeacherRated ★ 2.0