Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5