Titles you rated
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5