Titles you rated
Se7enRated ★ 4.0
Goodbye MomRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Atomic BlondeRated ★ 4.0
FilthRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Drunken MasterRated ★ 4.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
CrankRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 4.5
Perfect NumberRated ★ 4.0