Titles you rated
Kuroko's BasketballRated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.5
Berserk Season 1Rated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
IRISRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
LostRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5