Series
Ratings
16
Secret GardenRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0